Barwy spa
 

Kolory i wzornictwo

Mamy rozwiązanie dla każdego, do wewnątrz jak i na zewnątrz. Szeroki wybór kształtów i kolorów wzornictwa poszycia, pokryw i obudów, które będą dopasowane zarówno do kształtu pomieszczenia lub tarasu jak i kolorów otoczenia lub płytek na ścianie. Możemy się spotkać z twoim architektem lub projektantem wnętrz w celu współpracy przy dobieraniu najbardziej odpowiednich kombinacji kolorów lub materiałów.

 
Spa rodzinne
 

Odpowiednia przestrzeń dla relaksu

Oczywiste jest, że im większe spa, tym lepiej. Jeżeli masz wystarczającą przestrzeń dedykowaną na spa. Nie będziesz żałował. Większa liczba różnorodnych pozycji umożliwia bardziej kompleksowy masaż i wyższej jakości relaks. Zalecamy, abyś to ty wybierał i zmieniał swoją pozycję w spa. To zwielokrotni korzystne efekty twojego pobytu w spa. Każda część ciała zasługuje na luksus.
Czy chcesz spełnić marzenie swojej rodziny? W takim razie twoje spa powinno mieć przynajmniej tyle miejsc, ilu ma członków twoja rodzina. Może nie zawsze będziecie się relaksować wszyscy razem, ale taka sytuacja na pewno nastąpi. W takich wyjątkowych chwilach zrozumiesz, jaki wpływ ma relaks na dobre samopoczucie twojej rodziny. Nawet w czasie kąpieli we dwoje, docenisz przestrzeń i różnorodne masaże dostępne na każdym miejscu w spa.

Rodziny docenią cztery do sześciu modeli USSPA | Privat. Mają pięć lub więcej pozycji i dzięki temu są idealne dla "tradycyjnej" czteroosobowej rodziny. Dodatkowo modele ColumbaiN, TaurusiN i OrioniN zawierają podwyższone siedzenie, które może być używane jako miejsce chłodzenia lub przez małe dzieci.

Osoby posiadające nie tylko rodzinę, ale również bogate życie towarzyskie, będą potrzebować większego modelu spa. Polubisz swoje spotkania w spa.