Hydroterapia
 

Gdy woda pomaga

Wykorzystaliśmy całą siłę wody w naszych spa. Nadaliśmy jej kształt i wykorzystaliśmy w pełni jej korzystne właściwości. Jak działa hydroterapia i jak może ci pomóc? Woda unosi i płynie. I to jest najważniejsze w tej terapii. Zanurzasz się w cudownie ciepłej wodzie z kierunkowymi przepływami masującymi. Przyjemnie ciepła woda o temperaturze od 37 do 39 °C oraz poczucie lekkości, są integralnymi częściami tej terapii. Efektem jest poprawa krążenia krwi i odprężenie. Hydroterapia uzupełnia lub czasem nawet całkowicie zastępuje tradycyjne metody leczenia.

Odkryj tę magię samodzielnie. Zanurz się w naszych spa. A resztę pozostaw nam...

 
Hydroterapia USSPA | Privat
 

Hydroterapia USSPA | Privat

Kompleksowy masaż ciała. Najlepszą hydroterapię ma do zaoferowania USSPA | Privat, m.in. dzięki maksymalnej ilości konfiguracji dysz hydroterapeutycznych, które mają korzystny wpływ na organizm. Układ dysz w każdym modelu jest zaprojektowany w taki sposób, że próbując wszystkich pozycji w wannie spa, osiągnie się kompleksowy masaż całego ciała. Oprócz konfiguracji hydroterapeutycznych USSPA | Privat oferuje również trzy specjalne dysze. Dzięki nim unikalny masaż przedniej strony ud jest zapewniony.

 
Hydroterapia USSPA | Swim
 

Hydroterapia USSPA | Swim

W doskonałej formie. Basen pływacki z silnym przeciwprądem i podstawowymi dyszami do hydroterapii. Wewnątrz znajdują się uchwyty do różnych ćwiczeń w wodzie. Swim spa jest wyposażone w system przeciwprądu W-flow, składający się z sześciu dysz Swim Jet, które są równomiernie rozlokowane w całym spa. Umożliwia on płynną regulację i tylko od ciebie zależy, ile dysz pozostanie włączone. Możesz samodzielnie ustawiać intensywność nurtu. Każda z tych dysz może być ustawiona w dowolnym kierunku. Trzy mocne pompy wytworzą nurt "silnej" rzeki w twoim spa.

 
Hydroterapia USSPA | Profi
 

Hydroterapia USSPA | Profi

Hydroterapia w naszych spa do zastosowań komercyjnych. Wszystkie modele wyposażone są zarówno w masaż powietrzny jak i wodny. Modele tej linii są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi dla zastosowań publicznych. W przypadku spa komercyjnych, nacisk kładziemy na osprzęt technologiczny. Systemy hydroterapii nie są traktowane z taką uwagą i w takich szczegółach, ale nasze spa zapewni przyjemny masaż całego ciała, nie pozostawiając nawet stóp. Jednym wyjątkiem jest Master spa, który jest niezrównany we wszechstronnym masażu z użyciem zaawansowanych konfiguracji dysz wodnych i powietrznych. Zapewnia trzy pary różnych foteli kubełkowych, które mają różne wielkości i wyposażenie. Powyższe konfiguracje dysz dotyczą tylko Master spa.