SPA

Co to jest SPA?

Relaks każdego dnia. Przyjemność masażu w twoim prywatnym centrum odnowy biologicznej. Okazja na przerwę i przyjemną kąpiel. Rano, aby rozpocząć nowy dzień oraz wieczorem, aby się uspokoić i zrelaksować. Możesz mieć to wszystko. Modele z układami hydroterapeutycznymi dodatkowo pomagają w regeneracji po intensywnych treningach.
Najnowocześniejsza technologia i wzornictwo naszych spa gwarantują jakość, bezpieczeństwo i niskie koszty utrzymania.

Zobacz więcej: Co to jest SPA?

 
Swim Spa

Co to jest Swim Spa?

To wyjątkowe spa. Może być zainstalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Umożliwia całoroczną kąpiel niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Temperaturę wody można regulować od przyjemnie chłodnej w lecie do luksusowo ciepłej w zimie. Silny przeciwprąd oraz uchwyty do ćwiczeń w wodzie zmienią twoje swim spa w niezastąpioną pomoc w uzyskaniu doskonałej sylwetki. Odpowiednie dla całej rodziny. Dostęp do spa odbywa się za pomocą wygodnych schodów, które zostały zaprojektowane również z myślą o bezpiecznym wchodzeniu i wychodzeniu dzieci.

Zobacz więcej: Co to jest Swim Spa?

 
SPA

Hydroterapia

Już przy pierwszym kontakcie odczujesz efekty relaksujące i terapeutyczne twojego spa. Stres i napięcie rozpuszczą się, a zmęczenie i ból znikną. Wymagający styl życia potrzebuje zrównoważenia, a hydroterapia jest wypróbowanym, wydajnym i bardzo przyjemnym sposobem, aby to osiągnąć. Dołącz do grona ludzi, którzy odkryli zrównoważony i zdrowy styl życia. Hydroterapia to najlepszy sposób.

Zobacz więcej: Hydroterapia

 
Swim Spa

Jak wybrać właściwe spa?

Jakie są kryteria wyboru właściwego spa? Jaka wielkość jest odpowiednia? A co z kolorami? Czy są ważne?

Z przyjemnością pomożemy ci w tym wyborze. Niezależnie, czy kupujesz spa do istniejącego domu lub budujesz nowy dom, jesteśmy gotowi pomóc tobie lub twojemu architektowi. Ale jest kilka ogólnych i dobrze sprawdzonych zaleceń. Mamy klika ogólnych wskazówek związanych z wyborem właściwego spa.

Zobacz więcej: Jak wybrać właściwe spa?

 
SPA

Wybierz swój model

Nie możesz się zdecydować? Ułatwimy ci to. Przygotowaliśmy specjalną tabelę dla ułatwienia podejmowania decyzji przy wyborze spa. Wybierz modele, które zwróciły twoją największą uwagę i po prostu porównaj ich parametry techniczne.

Zobacz więcej: Porównanie modeli - USSPA | Privat

 
Fotogaleria Spa

Właściwe miejsce

Podstawowe pytanie - wewnątrz czy na zewnątrz? To zależy tylko od ciebie i potencjału twojego miejsca. Naturalnym środowiskiem spa jest taras lub ogród; koncepcja ta polega na możliwości kąpieli przez cały rok. Nic nie przeszkodzi w zainstalowaniu spa wewnątrz twojego domu.

Gdziekolwiek chcesz zainstalować swoje spa, pomożemy ci w wykonaniu wszystkich kroków przed instalacją i samej instalacji. Pomożemy ci w wybraniu optymalnej powierzchni z uwzględnieniem oczekiwań twojej rodziny.

Zobacz więcej: Galeria realizacji