Luksusowe SPA masujące - USSPA | Privat

Dla wybrednych, którzy wymagają najlepszego. Wyrafinowany dizajn stworzony przez rzeźbiarza Petra Slaninę i projektanta Filipa Streita, elegancja i pełne poszanowanie ergonomii nagrodzone międzynarodową nagrodą projektantów Red Dot 2016. Kompleksowa hydroterapia i niezawodne technologie USSPA. Wszystko to podporządkowane jednemu celowi: twój komfort i relaks.

Daj się zainspirować naszej GALERII.

ColumbaiN

Duża przestrzeń i maksymalna liczba leczniczych miejsc. Relaks i terapia dla nawet siedmiu osób. Masz dużą rodzinę? Lubisz relaks z przyjaciółmi? ColumbaiN jest dokładnie tym, czego ci trzeba by prowadzić idealne życie. Potrzebuje przestrzeni - jeśli to cię nie ogranicza, ColumbaiN jest dla ciebie idealna.

 

OrioniN

Okrągła platforma i ergonomicznie ukształtowane wnętrze. Unikalny na design na skalę światową. Cztery fotele kubełkowe a nawet leżanka zamiast tradycyjnej ławki. Idealne wykorzystanie przestrzeni. Masz małe dzieci? OrioniN zadba o relaks i odprężenie dla każdego. Zestaw do hydroterapii Volcano Jet odejmie ci oddech.

 

VirgoiN

Zupełnie nowy model o niezwykłym wystroju wnętrza. Układ leżaków dla partnerów jest z góry ustalony na cudowne chwile relaksu we dwoje. Jednak VirgoiN zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny. Oprócz dwóch leżaków oferuje ponadto popularne głębokie siedzisko w dwóch wersjach i z dwoma różnymi zestawami do masażu; ławka z masażem XComplexiN i idealnie zaprojektowane miejsce do masażu przedniej części ud, które docenisz nie tylko po ulubionym joggingu. W tym przestronnym spa może odpocząć lub po prostu dobrze się bawić do pięciu osób. VirgoiN to idealne rodzinne spa.

 

TaurusiN

Dizajn jest idealny do instalacji w rogu pokoju lub tarasu. Wyrafinowania ergonomia oraz odpowiedni komfort są odpowiednie nawet dla pięcioosobowej rodziny lub piątki przyjaciół. TaurusiN zasłużył sobie na swoją nazwę. Jakość, niezawodność oraz uczucie jakby było się pod opieką strażnika, podczas gdy ty relaksujesz się z rodziną.

 

PerseaiN

Dzięki swoim wymiarom, spa może zostać dopasowane właściwie wszędzie. Ale nie daj się zwieść, spa nie jest wcale takie małe. Idealnie zmieszczą się w nim nawet cztery osoby, a nawet pięć. Daj się rozpieścić w głębokim fotelu Shiatsu i odkryj korzystne efekty dysz masujących.

 

DracoiN

Dużo przestrzeni dla dwóch osób. Efektywna reakcja na intensywny tryb życia i pragnienie odpoczynku. Turecki masaż zrelaksuje twoje ciało i umysł po ciężkim dniu. Popularne leżanki oraz dużo wolnego miejsca. DracoiN jest idealnym wyborem dla mniejszych trzyosobowych rodzin.

 

LyraiN

Polubisz Lyrę. Jesteś singlem? Żyjecie jako para? Zanurz się w odpoczynku i relaksie w małym, lecz zaskakująco przestrzennym spa. Dwie różne leżanki są gotowe sprostać twoim oczekiwaniom. Zanurz się w idealnym relaksie każdego dnia. Samemu lub we dwójkę…
LyraiN zdobyła prestiżową międzynarodową nagrodę projektantów RED DOT 2016.

 

Aston

Średniej wielkości spa z wystarczającą ilością miejsca na codzienne chwile rodzinnego relaksu. Aston zapewnia cztery różne pozycje z zestawami dysz ze stali nierdzewnej do kompleksowego masażu. Intensywność można stale regulować poprzez centralne sterowanie systemem TurboBoost. Opracowana konstrukcja wyposażona jest w detale zwiększające bezpieczeństwo, takie jak profilowane poręcze i antypoślizgowa powierzchnia podłogi.

 

Noel

Noel jest rozpoznawalny dzięki czystym liniom i po prostu wydajnemu wnętrzu. Układ dysz do masażu wodnego i powietrznego pozostawia przestrzeń nawet dla fantazji w poszukiwaniu nowych pozycji masażu. Dysze zamontowane w spirali zapewniają pełny masaż pleców; po prostu poruszasz się po ławce.

 

Benjamin

Benjamin z serii USSPA | Privat to najmniejszy ze wszystkich modeli. Tworzy intymne otoczenie dla pary do wspólnego relaksu. Wygodne poduszki wzmacniają odczucie ogólnego odmłodzenia. Przewidzieliśmy również miejsca do postawienia szklanki, więc nie zapomnij zabrać ze sobą swojego ulubionego drinka do spa.

 

Porównanie modeli - USSPA | Privat

Porównaj modele USSPA | Privat w zwięzłej tabelarycznej formie, by zorientować się który model najlepiej spełni Twoje oczekiwania.