szlafrok

Luksusowy szlafrok USSPA

Zawiń się w niezwykle lekki frotowy szlafrok z przewiewnego materiału i zachowaj ciepło z kąpieli. Elegancka biała frotowa szata z dekoracyjnym haftem dopełnia elegancji.

 
ręcznik

Wysokiej jakości ręcznik USSPA

Zawsze w zasięgu ręki. Idealny do szybkiego osuszenia się po kąpieli. Z haftem USSPA. Stylowy i piękny. Musisz go mieć...

 
ręcznik

Luksusowe ręczniki Bamboo Luxe, Möve

Znak towarowy Möve należy do czołówki w dziedzinie produkcji ręczników z naturalnych materiałów. Ręczniki tkane z celulozy bambusowej mają unikalne cechy. Mają trzy razy większą chłonność. Ponadto są antybakteryjne, antystatyczne i odporne, utrzymują jakość przez długi czas. Te ręczniki zachwycą Cię swoim jedwabistym, delikatnym dotykiem.

 
kieliszek

Plastikowy kieliszek do szampana

Romantyka pasuje do spa. Szampan jest dobrym wyborem na uroczyste okazje, świętowanie lub intymne chwile we dwoje. Nietłukące kieliszki do szampana z pomysłowymi kolorowymi identyfikatorami są piękne, przemyślane i poręczne! Przezroczyste lub czarne. Objętość 160 ml. Można myć w zmywarce.

 
szklanki

Ekskluzywne plastikowe szklanki

Bez kompromisów! Nie musisz rezygnować ze swojego ulubionego napoju w swoim spa. Plastikowe szklanki są nietłukące. Można je myć w zmywarce. Przezroczyste, piękne i praktyczne. Objętość 420 ml.

 
kieliszki

Plastikowe kieliszki do wina

Nieprzerwana przyjemność picia wina. Przezroczyste kieliszki. Nietłukące, można myć w zmywarce. Objętość 295 ml.

 
karty

Plastikowe karty do gry

Czy możesz sobie wyobrazić zabawę bez gry w karty? Teraz możesz grać w swoim spa. Odporne na wodę karty typu Joker. Rozrywka w spa dla całej rodziny!

 
Pas do pływania i pływające kółka

Pas do pływania i pływające kółka

Przyjemnie ciepła woda to raj dla dzieci. Posiadamy zestaw praktycznych narzędzi dla bezpieczeństwa najmłodszych pływaków przy pierwszych próbach pływania.

 
leżak

Leżak retro

Stylowy, składany fotel retro posiada urok i magię minionych czasów. Prosta konstrukcja kultowego leżaka pasuje do prostej obsługi i uniwersalnego zastosowania.