Obudowa Thermowood
 

Obudowa Thermowood

Domyślnie obudowy Thermowood są wykonane z drewnianych desek. Ci, którzy pragną większej elegancji, docenią design z litego drewna.

Dostępne tylko dla: modeli z linii USSPA | Privat.

Klejone drewno:

Klejone drewno

Lite drewno:

Lite drewno


 
Obrzeże ze stali nierdzewnej
 

Obrzeże ze stali nierdzewnej

Czy chcesz jeszcze bardziej zaakcentować design? Użyj obrzeża ze stali nierdzewnej, dzięki której Twoje spa będzie miało wyróżniający się wygląd wraz z praktycznymi wartościami.

Dostępne tylko dla: modeli z linii USSPA | Privat (z wyjątkiem modeli OrioniN, Aston, Noel, Benjamin).

Klejone drewno:

Klejone drewno

Lite drewno:

Lite drewno


 
 

Obudowa ICE-COOL

Drewno i stal nierdzewna. Niezwykle wyrafinowana i piękna kombinacja. Narożniki ze stali nierdzewnej wykończone litym drewnem Thermowood. Drewniane deski lub konstrukcja z litego drewna: to Twój wybór. Spa tego projektu z pewnością stanie się luksusowym elementem dominującym w jego otoczeniu. Co więcej, zachowa swój urok przez długi czas.

Dostępne tylko dla: modeli z linii USSPA | Privat (z wyjątkiem modeli OrioniN, TaurusiN, Aston, Noel, Benjamin).

Klejone drewno:

Lite drewno:


 
Obudowa Linea
 

Obudowa Linea

Ta obudowa to prawdziwa dekoracja wnętrza. Minimalistyczny design, podświetlenie i unikalny system zawieszania akcesoriów. Osłona termiczna wykonana z estetycznych i bardzo wytrzymałych tkanin w szerokiej gamie kombinacji kolorystycznych jest unikatową innowacją. Drewno Thermowood ułożone liniowo nadaje obudowie spa naturalny i piękny wygląd. Nowoczesny, wyrafinowany materiał Corian® i podświetlenie podkreślą wyjątkowość spa.

Dostępne tylko dla: modeli z linii USSPA | Privat (z wyjątkiem modeli Aston, Noel, Benjamin).