aromaterapia

InSPAration fragrance

To przyjemny zapach, który jeszcze bardziej umili twoją kąpiel. Szeroki wybór płynnych esencji wyprodukowanych specjalnie do stosowania w spa. Są bezalkoholowe, nie mają żadnych skutków ubocznych na powierzchnie akrylowe i technologię; nie powodują zatykania filtra; są neutralne chemicznie, nie powodują piany i nie mają żadnego wpływu na równowagę chemiczną. Są przyjazne dla skóry.

Zapach ten będzie stopniowo parował z wody i będzie można zmieniać esencję do każdej kąpieli w zależności od twojego nastroju i kondycji. Lubisz zapachy owocowe czy może wolisz zioła? Lawenda jest przykładem tradycyjnej esencji ziołowej, która ma sprawdzone oddziaływanie terapeutyczne: dodaje energii, pomaga w napięciach nerwowych, lękach i depresji, ale również uwalnia od bóli głowy i mięśni, przyczyniając się do ogólnego relaksu. Eukaliptus: silna broń w walce z zapaleniem oskrzeli i przeziębieniami, ponieważ odtyka drogi oddechowe i ułatwia oddychanie. Jaśmin ma pożądane właściwości relaksacyjne, jest idealny na depresję lub kompletne zmęczenie. Po prostu wybieraj z kilkudziesięciu wspaniałych zapachów.

InSPAration Pillows & InSPAration Gift Pack
Jedna z próbnych poduszek lub zestaw podarunkowy poduszek z różnymi zapachami. Pozwolą ci odkryć twój ulubiony zapach.

 
aromaterapia

Wellness fragrance

Doskonała uspakajająca atmosfera i relaks umysłu w twoim spa. Właściwości tych zapachów są identyczne jak w produktach InSPAration: Są bezalkoholowe, nie mają żadnych skutków ubocznych na powierzchnie akrylowe i technologię; nie powodują zatykania filtra; są neutralne chemicznie, nie powodują piany i nie mają żadnego wpływu na równowagę chemiczną. Rozpieszczają twoją skórę. Wybieraj spośród wielu zapachów i efektów. Możesz wybierać pomiędzy aromatami owocowymi i ziołowymi.

Wellness Pillows & Wellness Gift Pack
Wypróbuj wszystkie aromaty w pojedynczych poduszkach lub zestawach podarunkowych. Dzięki temu szybko poznasz swój ulubiony.

 
aromaterapia

Spa pearls

Bogate w substancje zmiękczające drobne kryształy, które w połączeniu z minerałami pomogą ci rozluźnić twoje zmęczone mięśnie. Wypróbuj nasze wspaniałe zapachy w dwóch liniach: Spa Pearls InSPAration oraz Spa Pearls Wellness.