AKCESORIA - USSPA | Privat

obudowa

Wyjątkowo odporna obudowa

Niewymagająca praktycznie żadnej konserwacji obudowa z naturalnego drewna, nie jest tylko atrakcyjną częścią twojego spa. Charakteryzuje się długim okresem żywotności i jest wyjątkowa. Jest wykonana z naturalnego drewna poddanego obróbce Thermowood. Oprócz swoich właściwości estetycznych, Thermowood spełnia również zadania praktyczne. To przyjazne dla środowiska wykończenie drewna znacząco poprawia jego odporność. Czyni je mniej chłonnym i odporniejszym na pasożyty i czynniki atmosferyczne. Pierwotnie jest ciemne, ale jaśnieje w wyniku promieniowania UV.

Zobacz więcej: Obudowy

 
podnośnik pokrywy

Podnośniki pokrywy termicznej

Woda w twoim spa musi być chroniona. Przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, stratami ciepła jak również wilgocią. Pokrywa termiczna należy do standardowego wyposażenia spa i jest niezbędnym narzędziem. Będzie potrzebna zawsze, gdy nie używasz swojej wanny spa lub basenu. Ma znaczący wpływ na wydajność energetyczną spa i koszty jego utrzymania. Aby ułatwić jej podnoszenie, pokrywa termiczna jest wyposażona w podnośniki. Po prostu wybierz ten, który Ci najbardziej odpowiada.

Zobacz więcej: Podnośniki

 
akcesoria techniczne

Najwyższy styl i komfort

Znamy twoje ukryte pragnienia. Dlatego oferujemy akcesoria, aby zwielokrotnić przyjemność z twojego spa. Czy chcesz, aby woda była podświetlona w różnych kolorach? Uspokajająca muzyka lub fontanna? Nie ma niczego, czego nie możemy dla ciebie zrobić.

Zobacz więcej: Akcesoria techniczne

 
akcesoria drewniane

Piękne i praktyczne

Drewno wygląda dobrze na spa. Akcesoria drewniane są nie tylko praktycznym narzędziem w formie schodów, które mogą być połączone z różnymi konfiguracjami. Nasze akcesoria, dzięki swojemu wzornictwu, dopełnią otoczenie wokół spa, umożliwiając trzymanie w zasięgu ręki wszystkiego, co potrzebujesz. Na przykład leżak z poduszką do rozkosznego leżakowania, stolik boczny, uchwyty i wieszaki na ręczniki; docenisz je i pokochasz ich wygląd.

Wykończenie Thermowood zapewnia długą żywotność i stabilność materiału.

Zobacz więcej: Akcesoria drewniane

 
akcesoria Linea

Doskonały detal

Zachowaj styl aż do ostatniego detalu. Odkryj dekoracyjne i przyjemnie praktyczne akcesoria Linea dla linii USSPA | Privat. Ułatwią one wejście do spa, umożliwią odłożenie magazynu, szklanki z napojem lub nawet butelki szampana, zawieszenie ręcznika lub szlafroka lub nawet umieszczenie twoich ulubionych kwiatów wokół spa. Nowa konstrukcja obudowy zawiera unikalny system zawieszania, który umożliwia nieskończone możliwości rozmieszczania opcji i kombinacji akcesoriów, według własnych pragnień i fantazji. Podobnie jak obudowa, akcesoria te są wykonane z naturalnego drewna Thermowood.

Zobacz więcej: Akcesoria Linea

 
utrzymanie wody

Proste utrzymanie wody

Myślimy o wodzie i jej czystości już na etapie projektowania naszych spa. Dlatego każde z naszych spa jest wyposażone w zaawansowaną technologię, która pomaga zredukować zużycie chemicznych środków czyszczących i upraszcza uzdatnianie wody. Wraz ze swoim spa otrzymasz przejrzystą i zrozumiałą instrukcję obsługi, w której znajdziesz podstawowe informacje.

Produkty do uzdatniania wody oraz ssawy mechaniczne są dostępnie we wszystkich salonach USSPA.

Zobacz więcej: Utrzymanie wody

 
aromaterapia

Koniec stresu i problemów

Aromaterapia jest znana od wielu wieków. Poddaj się wypróbowanym i dobroczynnym efektom aromatów wzmocnionym przez pobyt w gorącej kąpieli. Pożegnaj zmartwienia, stres, bezsenności i zmęczenie. Wspomóż swój oddech i trawienie. Rozpieszczaj swoje ciało i duszę.

Dodatki do aromaterapii można dodać do wody w twoim spa Inną opcją jest osprzęt do aromaterapii wbudowany w twoje spa.

Zobacz więcej: Aromaterapia

 
praktyczne akcesoria

Coś więcej

A może jeszcze coś więcej? Miękki szlafrok, elegancki ręcznik kąpielowy lub nawet praktyczne nietłukące kieliszki - to wszystko tylko niewielkie dodatki, które poprawią twój komfort w czasie korzystania z twojego spa i dopełnią twój relaks. Małe potrzeby, które musisz mieć.

Zobacz więcej: Praktyczne akcesoria